Sortiment zlatých přívěsků

Sortiment zlatých přívěskůNa našem trhu je již k dostání široká nabídka zlatých přívěsků. Přívěsky jsou velmi atraktivním a vhodným doplňkem převážně řetízků, ale i jiných náhrdelníků. Podtrhují jejich krásu a dokreslují konečný vzhled. Mohou nám taktéž něco málo vypovědět o jejich majiteli. Můžeme tak například poznat, v jakém znamení se osoba narodila, nebo třeba také zda se jedná o osobnost konzervativní či extravagantní.

Rozmanitosti tvarů a zpracování se meze nekladou. Lze zakoupit všemožné tvary a různé velikosti od tradičních vzorů až po aktuálně módní design. Mezi nejoblíbenější tvary patří například srdce, písmena, hvězdy, čtyřlístky pro štěstí, různé křížky a náboženská tématika, čínské znaky, perly, kapky, znamení zvěrokruhu, ale též zvířecí motivy – například delfín, slon, had, kočka, šelmy, mořský koník.. V široké nabídce si dnes vybere i velmi náročný zákazník s nejvyššími požadavky.

Různorodost těchto zlatých přívěsků spočívá hlavně v detailním zpracování. Fantazii při zpracování se meze nekladou. Pokud zastáváte pravidlo, že méně je více, či že v jednoduchosti je síla, jistě si vyberete přívěsek, který je méně detailně propracován. Jiný může mít na krásný přívěsek větší nároky a vybere si složitěji propracovaný a bohatě zdobený zlatý přívěsek. Co člověk, to originál a sto lidí = sto chutí. Důležité ovšem v konečném výsledku je, aby byl jeho nositel spokojený s výběrem a aby též tak nějak „doplňoval“ jeho osobnost.

Pro ještě dokonalejší vzhled a umocnění krásy a lesku jsou zlaté přívěsky často osazovány drahými kameny – drahokamy a polodrahokamy. Mezi nejběžněji používané kameny patří broušený křišťál, brilianty a zirkony. Velmi oblíbené jsou též perly.

Zde je nutno přidat ještě jednu drobnou, neméně důležitou poznámku k výběru zlatých přívěsků. Nezapomeňte zakoupený přívěsek též vhodně zkombinovat s řetízkem, na kterém bude zavěšen!

Aktuální nabídka zlatých přívěsků

<strong>
© 2024 Zlaté přívěsky - Dámské i pánské přívěsky na krk